Rekomendacje


Ania i Paweł

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy ZACZEKfilms. Polecamy opcję nagrywania na dwóch kamerzystów. Filmem jesteśmy zachwyceni i będzie to dla nas wyjątkową pamiątką na lata. Dziękujemy i szczerze polecamy bo naprawdę warto!


Marta i Maciek

Mieliśmy okazję współpracować z Wojtkiem przy nagrywaniu podziękowań dla rodziców. Genialny gość :)! Kreatywność i pasja z jaką stworzył film jest niesamowita! Jesteśmy meeeega szczęśliwi! Rodzice dumni, zaskoczeni, wzruszeni :) wiele osób podeszło do nas już po wszystkim i pytało kto robił nam podziękowania, dodając, że widzieli takich wiele ale to było coś niesamowitego, wyjątkowego. Sami po obejrzeniu nagrania stwierdziliśmy, że to kawał dobrej roboty! Chyba nie spodziewaliśmy się aż takich emocji i magii, którą Wojtek gdzieś Przemycił w cały ten film :)))) wielkie dzięki za czaderską pamiątkę! :)))


Aleksandra i Radosław

Z czystym sumieniem polecamy! Film rewelacyjny, świetna pamiątka na lata. Ujęcia z 3 kamer robią swoje- a cena przy tym przystępna. Panowie wywarli na Nas bardzo miłe wrażenie, pełen profesjonalizm. Dziękujemy i pozdrawiamy.


Marta i Łukasz

Współpraca i atmosfera na 6! Rewelacyjny montaż filmu, idealnie dobrana muzyka. Widać ciężką pracę oraz pasję z jaką pan Wojtek wykonuje swoją pracę:-) Film pełen emocji, idealna pamiątka z tak wyjątkowego dnia na lata. Serdecznie polecam:-)


Karolina i Mariusz

Dziękujemy za piękna pamiątkę Ślubu :)


Ilona i Mateusz

Serdecznie i bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką są zdjęcia i film. Współpraca z Panem Wojtkiem doskonała, mimo że miał bardzo mało czasu na montaż filmu (ponieważ tydzień po ślubie wyjeżdżaliśmy) Film na czas został zmontowany oraz muzyka została dopasowana taka jaką chcieliśmy. Na weselu nie pije alkoholu, doskonale wykonuje swoją pracę. Wszystko jest bardzo profesjonalne, widać ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegół. Mszę ślubną mieliśmy w dużym kościele gdzie akustyka nie jest dobra lecz Pan Wojtek poradził sobie z nią bez problemu i Naszą przysięgę ślubną słychać idealnie.

 

POLECAM Pana Wojtka  www.zaczekfilms.pl oraz fotografa z którym współpracuje www.efkafoto.pl zdjęcia są rewelacyjne, przepiękne, fantastyczne. DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ PAMIĄTKĘ ŚLUBNĄ :)


Jola i Paweł

Wesele to najważniejszy dzień każdej Pary Młodej. Na jego powodzenie składa się wiele czynników: Wspaniali goście, DJ, Sala i obsługa ... ale również osoby, które uwiecznią ten najważniejszy dla nas dzień:) Od momentu spotkania z Panem Wojtkiem nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że nasza współpraca przebiegnie pomyślnie. Pan Wojtek z chęcią realizował nasze pomysły, np. odnośnie podziękowań dla rodziców – były wspaniałe i zachwyciły nas, rodziców oraz gości.

Polecamy serdecznie wszystkim, którzy poszukują kamerzysty na wszelkie uroczystości, ponieważ potrafi uchwycić każdy szczegół, przedstawić go w niezwykły sposób i stworzyć na filmie niezwykłą atmosferę. Film z wesela jest wspaniałą pamiątką, jest piękny i bardzo ciekawy. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Pana Wojtka jako kamerzysty. No i nie możemy zapomnieć, że wykonał dla nas świetne zawieszki na alkohol oraz winietki. Precyzyjny, otwarty, pomocny, serdeczny:)

Pan Wojtek współpracuje z fotografem efkafoto.pl, którzy zrobili również kawał dobrej roboty. Zdjęcia są przepiękne, zresztą najlepiej zobaczyć samemu, a atmosfera podczas sesji z efkafoto oraz Panem Wojtkiem fantastyczna:) Polecam wszystkim.

Pozdrawiamy, życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym oraz wieeeeeeeelu sukcesów:) Jeszcze raz dziękujemy z całego serca, że dzięki Panu mamy wspaniałą Pamiątkę z najpiękniejszego dnia w naszym życiu!


Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.